office@backbone.sk +421 904 507 580
BACKBONE, s.r.o.

Sme malé dizajnové a vývojárske štúdio

Sme BACKBONE, malá spoločnosť, ktorá sa zameriava na user experience (UX) a inovatívny a užitočný dizajn a vývoj webových a mobilných aplikácií. Okrem toto sme aj malý hostingový provider, poskytovateľ cloudových riešení a outsourcingový partner.

Milujeme výzvy, rýchlo sa prispôsobujeme novým oblastiam a prinášame svojich desať rokov skúseností, aby sme vám pomohli s dizajnom, vývojom a vašim biznisom. Tu sú naše obľúbené projekty z poslednej doby:

.týždeň

Kompletný redizajn a prepracovanie stránky na modernú publikačnú platformu

Mienkotvorný týždenník .týždeň nás prizval spolupracovať pri vytváraní novej stránky a redakčného systému. Po množstve analýz a dizajnových návrhov sme implementovali riešenie, ktoré pomohlo zdvojnásobiť počet čitateľov za prvý polrok.

tyzden.sk
Artforum

Responzívny dizajn, platobná brána, pravidelné newslettre a monitoring výkonu

Navrhli a vytvorili sme novú verizu najobľúbenejšieho slovenkého nezávislého knúhkupectva Artforum tak, aby reprezentoval krásu knižiek a ich nákup bol radosťou. A do šiestich mesiacov vzrástli tržby mnohonásobne.

artforum.sk
Dobrá krajina

Responzívny dizajn, platobná brána, vlastné CMS s elegantnými reportovacími možnosťami

Pomohli sme Slovensku, aby bolo aspoň o trošku lepšie vďaka novej verzii portálu pre individuálne darcovstvo Dobrá krajina. Vďaka nemu sa podarilo neziskovkám vyzbierať na svoje projekty medziročne o 70% viac finančných prostriedkov a získať dvojnásobok nových darcov.

dobrakrajina.sk
IMHD

Mobilná aplikácia pre platformy iOS, Android a Samsung Bada

Po dlhom čase sme vydali novú Android verziu pre IMHD, ktorú používa denne viac ako 50 tisíc ľudí. Veľký krok vpred, posúďťe sami!

Get it on Google Play & Get it on App Store

Nejaké ďalšie z pamäte

Okrem našich posledných projektov je mnoho ďalších, na ktoré sme hrdí a na ktorých sme pracovali v posledných mesiacoch a rokoch. Nech sa páči.

DARUJME

Ľahko prispôsobiteľná a flexibilná fundraisingová platforma

Stáli sme pri vzniku platoformy pre neziskové organizácie, vďaka ktorej vedia jednoducho prijímať dary cez vlastné stránky pomocou plne upraviteľných widgetov. Takto sme pomohli vyzbierať vyše 21 miliónov Eur za 10 rokov, čo robí DARUJME.sk najúspesnejším darcovským systémom na Slovensku.

Dekra

Objednávkový a dotazníkový systém

Redizajnovali sme stránku slovenskej Dekry umožňujúcu klientom jednoduché objednánie na ich stanice a vytvorili sme rozhranie pre získavanie spätnej väzby na kvalitu ich služieb.

Trenčín

Mestská komunikačná platforma

Začali sme spoluprácu s mestom Trenčín a vytvorili sme portál pomáhajúci mestu získať spätnú väzbu ľudí k novo vznikajúcemu urbanistickému plánu rozvoja a zároveň prinášať nové podnety, čím by mesto Trenčín malo byť.

P&I

Tisícky UX a UI návrhov a prototypov

Pomáhame nemeckej firme vyvýjájucej personalistický softvér pre 5 miliónov koncových používateľov dať systému novú tvár cez nový, moderný a flexibilný dizajn a UX.

StartLab

Crowdfundingový portál

Vytvorili sme najúspešnejší crowdfundingový portál pre nekomerčné projekty na Slovensku. Za mesiac.

Klubovňa

Marketingová stránka s redakčným systémom

Z času na čas robíme aj marketingové stránky, a tak sme pomohli najväčšej slovenskej gastronomickej skupine vytvoriť web pre ich veľmi úpspešnú značku KLUBOVŇA.

Pracujte s nami!

Ak sa vám pozdáva, čo sme robili pre našich klientov a chceli by ste s nami pracovať, vyplňte tento krátky formulár a dajte nám vedieť čosi o sebe a ako by sme vám mohli pomôcť.